Kategorie

Haft na obrożach

Producenci

Newsletter

  

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

 

 

 

 

 

Płacę przez PayU
TIC-OFF AEROZOL DO USUWANIA KLESZCZY Powiększ do pełnego rozmiaru

TIC-OFF AEROZOL DO USUWANIA KLESZCZY

Dostępny

26,00 zł

99 dostępnych

Przeznaczony do stosowania zarówno u zwierząt, jak i ludzi. Tic Off pomaga zmniejszyć ryzyko zarażenia chorobami zakaźnymi, które mogą występować po usunięciu kleszcza z nosiciela.

Kleszcz usuwany tradycyjną metodą mechaniczną często ulega uszkodzeniu. Jeśli nie jest martwy może "wyrzucić" przyswojone płyny do organizmu nosiciela i tym samym zarazić go chorobami zakaźnymi. Choroby przenoszone przez kleszcze spowodowane są infekcjami o różnych patogenach takich jak wirusy, bakterie i pierwotniaki. Tic Off zabija kleszcze natychmiast powodując wycofanie narządu gębowego z ciała nosiciela minimalizując ryzyko przeniesienia chorób zakaźnych.Preparat jest całkowicie nietoksyczny.

Uwaga! Przed usunięciem kleszcz mógł wprowadzić ślinę z chorobotwórczymi drobnoustrojami, dlatego należy obserwować miejsce po wbiciu kleszcza a w momencie pojawienia się rumienia zgłosić się do lekarza.

Tic Off został zatwierdzony przez FDA jako zarejestrowany przyrząd medyczny Produkt jest chroniony patentem.

Sposób użycia: Wycelować końcówką rurki dozującej (aplikuje jednorazowo ściśle określoną dawkę) w część głowową kleszcza. Spryskać aż strumień się zatrzyma. Nie przekraczać ilości 3 rozpyleń na miejsce. Rozpylona ilość środka natychmiast zabija kleszcza i powoduje wycofanie narządu gębowego. Chwycić kleszcza za pomocą dołączonej pęsety, poruszać na boki, aby umożliwić wyjęcie go. Umyć miejsce po kleszczu ciepłą wodą z mydłem. Termin ważności: Tic Off ma nieograniczony termin trwałości.

Opakowanie zawiera Aerozol (11 g) z zaworem umożliwiającym aplikację ściśle określonej dawki. Pęseta do usuwania kleszczy Jedno opakowanie wystarcza na usunięcie do 20 kleszczy.