Kategorie

Haft na obrożach

Promocje

Producenci

Newsletter

  

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

 

 

 

 

 

Płacę przez PayU
SELECTA HTC GORZKI TRENER - PŁYN PRZECIWKO OBGRYZANIU Powiększ do pełnego rozmiaru

SELECTA HTC GORZKI TRENER - PŁYN PRZECIWKO OBGRYZANIU

Dostępny

Pojemność: 150 ml

17,99 zł

8 dostępnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

SELECTA HTC GORZKI TRENER - PŁYN PRZECIWKO OBGRYZANIU


Przeznaczenie i wskazania:
Płyn zabezpieczający przedmioty przed obgryzaniem przez zwierzęta. Zawiera substancje o wyjątkowo nieprzyjemnym, gorzkim smaku, które skutecznie zniechęcają zwierzęta do gryzienia mebli, butów, przewodów elektrycznych itp. Wygodny w użyciu, nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt.

 

Produkt najlepiej użyć w okresie: 24 miesięcy od daty produkcji.


Wyłącznie dla zwierząt. Stosować zgodnie z informacjami zawartymi w tekście etykiety. SELECTA HTC nie odpowiada za skutki użycia płynu nie zgodnie z instrukcją.

 

Sposób użycia

Oczyszczoną powierzchnię spryskać niewielką ilością płynu. Czas działania wynosi około 2-4 tygodni. Po każdym myciu chronionych przedmiotów, należy ponownie użyć preparatu.


Przechowywanie

Chronić przed dziećmi. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu, nie palić tytoniu.


Ostrzerzenie

Produkt wysoce łatwopalny. Chronić przed dziećmi. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu, nie palić tytoniu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza – pokazać opakowanie lub etykietę. Unikać kontaktu z żywnością. Nie stosować na powierzchnie wrażliwe na działanie alkoholu (np. politurowane). Przed użyciem należy wykonać próbę na małej powierzchni.

 

Skład

Ethanol, Aqua, Denatonium Benzoate, stabilizator reologii, substancje powierzchniowo czynne, rozpuszczalnik, regulator pH