Kategorie

Haft na obrożach

Promocje

Producenci

Newsletter

  

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

 

 

 

 

 

Płacę przez PayU

BZIK - wszystko co najlepsze dla Twojego zwierzaka!

 

Sklep zoologiczny BZIK powstał z miłości do zwierząt oraz chęci zaspokajania ich największych potrzeb.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najlepszych producentów branży zoologicznej.

Dokładamy wszelkich starań, by asortyment w BZIKU systematycznie się wzbogacał. Jeśli jednak w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo poszukiwanego produktu, prosimy o kontakt. Postaramy się, by błyskawicznie był dostępny w naszym sklepie. BZIK zawsze służy pomocą.

Jeśli przed dokonaniem zakupu mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru odpowiedniej karmy, żwirku czy innego produktu dla swojego pupila, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie pomożemy wybrać najlepszy produkt dla danego pupila. Gwarantujemy fachową i miłą obsługę.

Z pewnością wiele wątpliwości pomoże rozwiać także rubryka Porady Specjalistów, gdzie można znaleźć wiele informacji, porad czy wskazówek dotyczących pielęgnacji czy żywienia zwierząt.

Naszym atutem są atrakcyjne ceny i ekspresowa wysyłka. Regularnie proponujemy Państwu promocje wybranych produktów, a przy większych zakupach zapewniamy rabat. Na atrakcyjną zniżkę mogą liczyć także stali klienci.

Nie zapominamy także o zwierzętach w potrzebie. BZIK regularnie wspiera najbardziej potrzebujących, o czym więcej można dowiedzieć się w zakładce Kupując-Pomagasz. Z kolei w rubryce Adopcje znajdziecie Państwo informacje o zwierzakach, które czekają na swojego człowieka.

 

Życzymy udanych zakupów!