Kategorie

Haft na obrożach

Producenci

Newsletter

  

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

 

 

 

 

 

Płacę przez PayU

Spacer z psem to sama przyjemność. Przynajmniej w teorii. W praktyce bywa różnie… Jedną z bolączek opiekunów są psie ucieczki. Najlepiej nie dopuszczać do takich sytuacji – to stres dla zwierzaka i opiekuna. Nie mówiąc już o ryzyku, jakie ze sobą niesie taki samowolny spacer. Jednak nawet  najlepszym  zdarzają się wpadki . Co zrobić gdy pies da nogę? Spróbuj przywołać pupila.  Zawsze warto mieć pod ręką jakiś smakołyk, to działa ,zwłaszcza na psie łakomczuchy. Poczekaj trochę w tym samym miejscu, jest szansa, że pies wróci. Jeśli jednak po psie nie ma śladu, nie trać czasu – zacznij działać.

Każdy sposób jest dobry – pytaj przechodniów, może ktoś widział  Twojego psa, rozwieś plakaty, zadzwoń do schroniska – może ktoś go tam zaprowadził?

Możesz jednak zaoszczędzić swojemu psu niemiłych wrażeń i skrócić jego przygodę w pojedynkę.  Zafunduj mu obrożę z jego imieniem i numerem telefonu do Ciebie. Jest spora szansa, że dzięki takiej obroży szybciej znajdzie się w domu! Jeden telefon i już wiesz, gdzie znajduje się Twój  przyjaciel! Daj szansę potencjalnemu znalazcy Twojego czworonoga na błyskawiczny kontakt z tobą!

Pamiętaj – ten jeden telefon może uratować Twojemu pupilowi życie!

Taką obroże możesz zamówić tylko u nas!  Dostępne różne typy obroży, kolory i rozmiary.

Zobacz w zakładce „obroże z nadrukiem”.