Kategorie

Haft na obrożach

Producenci

Newsletter

  

 

 

Paczkomaty InPost

 

 

 

 

 

 

 

Płacę przez PayU

Który kociarz tego nie zna…  Wracasz do domu, a tutaj pozrzucane doniczki z parapetów, na półkach pusto, za to na podłodze rozbite figurki porcelanowe, gazety dziwnym trafem już nie leżą na stole, tylko pomiętoszone fruwają po całym mieszkaniu, a kanapa…. tu jest gorzej, kotek ostrzył pazurki.

Podczas naszej nieobecności kot się nudzi.  Jak zorganizować mu czas, gdy jesteśmy poza domem?

Przygotuj mu kocie zabawki . Może kot polubi piłeczki albo nakręcaną myszkę? Przydatny jest też drapak, gdzie kot będzie mógł ostrzyc pazurki ile wlezie.. W naszym sklepie dostępna jest cała gama różnych kocich „umilaczy” czasu.

Możesz też przygotować coś samemu. Wystarczą choćby nakrętka od butelki i sznureczek. Każdy kociarz z pewnością przyzna, że pusty karton albo zwykła miska, w której mruczek może się schować, to rarytas wśród kocich zabawek.

Jest jeszcze jeden sposób na zabicie nudy, polecamy przez doświadczonych kociarzy. Towarzysz zabaw na czterech łapach! Kotki zajmą się sobą, a Ty zyskasz trochę czasu dla siebie.

 Jeśli szukasz przyjaciela, zajrzyj do działu adopcje na naszej stronie. Zobacz, ile skrzywdzonych i porzuconych zwierząt czeka na nową szansę.